PUZZLE

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Puzzle

Puzzle to doskonała zabawa dla całej rodziny. Tak samo młodsi jak i starsi uwielbiają składać przepiękne obrazy z malutkich elementów, ciesząc się każdym dopasowanym kawałkiem. Odpowiednio dobrane puzzle to nie tylko wspaniała zabawa, ale dla dzieci również doskonały sposób na naukę, uczą bowiem cierpliwości i skupienia na wykonywaniu jednej czynności.

Duże czy małe? Jakie wybrać?

Puzzle mogą składać się z bardzo różnorodnej ilości elementów. Ich odpowiednie dobranie szczególnie ważne jest przy wyborze produktów dla dzieci, zbyt duża ilość elementów może je stosunkowo szybko zniechęcić do dalszego układania. Dlatego wybierając układanki dla dzieci lepiej zdecydować się na te z mniejszą ilością elementów, o znacznie większych wymiarach. Wraz z rozwojem dziecka można przed nim stawiać kolejne wyzwania i oferować układanki z większą ilością puzzli.

Różnorodne obrazy i wzory

Puzzle to bardzo szeroki wybór, jak chodzi o to jakie obrazy na nich się znajdują. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się te z widokami jak również ze zwierzętami. Warto pamiętać, że im mniej kolorów tym trudniejsze może być ułożenie puzzli w krótkim czasie, bowiem niektóre elementy są do siebie niezwykle podobne. Ciekawie prezentują się także układanki, których motywem przewodnim są rozpoznawane obrazy znanych twórców. Po ułożeniu puzzle można rozłożyć i zabrać się za nie ponownie lub też zdecydować się na oprawienie gotowej układanki w ramki. Dzięki temu przez długi czas będą cieszyć oczy i przypominać o dobrej zabawie.

Ładowanie...