O nas

 10U.PL Logo

Chcemy, żebyś wyraził/a siebie i mamy na to dobry sposób

Kazdy ma swój sposób ekspresji. Niektórzy wyrażają siebie poprzez taniec, inni np. dzięki muzyce. My dajemy ci inną metodę - koszulki z nadrukami czy plakaty. Wybierz produkt z inspirującym napisem czy motywacyjnym cytatem. Znajdziesz też wiele cieszących oko zdjęć natury. Uwielbiasz zwierzęta? Spraw sobie koszulkę np. z pięknym tygrysem! :) 

 

Doświadczenie

10U.PL działa od niedawna. Jednak twórcy sklepu to doświadczeni ludzie zarówno w zakresie e-commerce jak i projektowania grficznego. Dzięki temu oferujemy ci wiele ineresujących koszulek, bluz czy kubków najwyższej jakości w relatywnie nisiej cenie.

 

Ciągle się rozwijamy

Praktycznie co tydzień dodajemy nowe projekty koszulek i innych przediotów. Nasza baza prodktów ciągle się poszerza. Dlatego wchodząc do nas choćby co jakiś czas jest wielce prawdopodobne, że za każdym razem będziesz poztywnie zaskoczony/a. Oczywiście zachęcamy do odwiedzin 10U.PL jak najczęśniej :)

 

Stwórz z nami produkt z własnym nadrukiem 

Mamy świadomość, że mimo wszystko jest opcja, że nie znajdziesz wymarzonego nadruku na bluzie czy plakatu, który cię zachwyci. W takim przypadku zachęcamy do stworzenia własnego projektu. Nie musisz mieć umiejętności graficznych, ani poiadać odpowiedniego programu. Napisz do nas na Faebooku. 

Darmowa dostawa
od 200 zł
Szybka wysyłka
Doceniona jakość